Menu

NOWE PRODUKTY

Płoty betonowe
W systemowym połączeniu ze słupkami ogrodzeniowymi tworzą ogrodzenie betonowe pełne...

Bloczki betonowe
Materiał wykorzystywany do wznoszenia ścian fundamentowych pomieszczeń i budynków...

Płyty żerańskie
Element konstrukcyjny oddzielający poszczególne kondygnacje budynku jednorodzinnego...

 • BudoDom
  Producent wyrobów betonowych

  ul.Rzemieślnicza 2
  76-200 Włynkówko (k. Słupska)
 • tel/fax: 59 842 66 97
  tel.kom.: 693 52 33 00
  NIP 839 285 12 62
  mail: budodom@budodom.pl

O FIRMIE

Historia Firmy Budodom

HISTORIA FIRMY

Nasza firma BUDODOM posiada wieloletnie i pokoleniowe doświadczenie z zakresu produkcji materiałów budowlanych. Założona została w 1986 roku. Od tego czasu nieprzerwanie wprowadza na rynek nowe produkty takie jak chociażby płoty i kręgi betonowe. Dzięki temu w naszej ofercie znajduje się już ponad 30 produktów z różnych kategorii. Między innymi są to elementy ścienne, drogowe i wodne.

Dzięki rozpoznawanej marce, wysokiej jakości produktów oraz rzetelności nasza firma jest w czołówce producentów materiałów budowlanych na terenie województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

Jakość Firmy Budodom

JAKOŚĆ

Przez te wszystkie lata największy nacisk kładliśmy zawsze na jakość świadczonych usług. W tym celu do wykonywania zamówień wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości półprodukty kruszyw, cementu oraz system zakładowej produkcji ZKP.

Oferowane przez nas produkty, takie jak na przykład płoty betonowe, posiadają niezbędne badania, jakości oraz znaki CE i B. Oba te oznaczenia świadczą o wysokiej, jakości oferowanych produktów, oraz są rozpoznawane i uznawane przez klientów.

Proces Produkcji w firmie Budodom

PROCES PRODUKCJI

Zajmujemy się produkcją takich elementów jak kręgi betonowe, czy też płoty betonowe. Zarówno te jak i inne oferowane przez nas towary w czasie produkcji kontrolowane są przez zewnętrzną firmę zajmującą się dostarczaniem najnowszych technik produkcji prefabrykatów betonowych (ZKP).

Cały proces produkcyjny odbywa się w zgodzie z polskimi i europejskimi dyrektywami prefabrykatów betonowych, a każdy nowy produkt podlega badaniom pod kątem wytrzymałości, jakości oraz przeznaczenia.